Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajští radní mají nové webové stránky

PC
Od začátku února mohou občané komunikovat s radními kraje Vysočina kromě standardních způsobů také prostřednictvím jejich osobních webových stránek. Mezi prvními své stránky nabízí radní pro oblast informatiky a životního prostředí Zdeněk Ryšavý a radní pro oblast financí a majetku Vladimír Novotný.
 

 
 

Osobní webové stránky jsou součástí nového pojetí a uspořádání informací na krajském internetu. Kromě nové grafiky vyznačující se jednoduchým pojetím a preferující přehledné členění informací, je kladen důraz na rozšířenou prezentaci práce volené samosprávy.

 

„Chtěl bych veřejnost prostřednictvím osobních stránek průběžně informovat o své činnosti radního kraje Vysočina a představovat svoje názory na aktuální témata krajské politiky. Stránky obsahují mimo jiné odkazy na důležité dokumenty a další informace z oblastí, za které zodpovídám – tedy z odborů informatiky, územního plánování a stavebního řádu a životního prostředí. Přivítám dotazy a připomínky, které jsou pro mě důležitou zpětnou vazbou,“ uvádí na svých stránkách radní Zdeněk Ryšavý.

 

„I prostřednictvím své webové stránky bych rád spoluobčanům a uživatelům internetu umožnil rychlou a nekomplikovanou diskuzi o kraji Vysočina, jeho hospodaření a dalších prioritách. Velmi rád přijmu Vaše připomínky a náměty směřující k rozvoji našeho kraje,“ uvádí na svých stránkách náměstek hejtmana Vladimír Novotný.

 

Osobní webové stránky standardně obsahují informace související s odbornou gescí konkrétní osoby, kontakty, blogy, prostor pro dotazy, fotogalerie... Profesní webové stránky má na serveru kraje Vysočina již delší dobu umístěny také ředitel krajského úřadu Zdeněk Kadlec.  Další osobní webové stránky členů rady kraje jsou již nyní ve výstavbě.

 

Webové stránky

Zdeněk Ryšavý: http://www.kr-vysocina.cz/rysavy

Vladimír Novotný: http://www.kr-vysocina.cz/novotny

Zdeněk Kadlec: http://www.kr-vysocina.cz/reditel
Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.2.2009 / 5.2.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze