Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

NA KRAJSKÝ ÚŘAD 5. LEDNA

Krajský úřad kraje Vysočina
Krajský úřad kraje Vysočina omezí 2. ledna 2009 provoz a využije tento den k údržbě počítačových sítí a provozních médií ve všech budovách, v nichž jsou umístěna jeho pracoviště.
 

 
 

V pátek 2. ledna 2009 bude omezen provoz krajského úřadu, budovy sídla kraje Vysočina budou pro veřejnost uzavřené. Z důvodu výměny některých prvků počítačové sítě bude v době od 7.00 do 24.00 hod. omezen také provoz počítačové sítě.

 

„Jedná se o nejefektivnější a nejúspornější řešení údržby informačních a technologických zařízení krajského úřadu. Výměna některých prvků zařízení totiž není bohužel možná za běžného provozu,“ uvedla Eva Janoušková, ředitelka sekce ekonomiky a podpory krajského úřadu. Zkušenosti z předchozích let ukazují, že řešení údržby složitých technologických zařízení během přelomu roku mají rovněž minimální negativní dopad na návštěvníky krajského úřadu.

 

Pokladna a pracoviště CZECH POINT na krajském úřadě budou otevřené pouze do úterý 23. 12. 2008.

Ve středu 31. 12 2008 dojde ke krácení úředních hodin: 8:00 – 13:00 hod.

 

Dovolujeme si v této souvislosti požádat veřejnost o vyřízení nezbytných úředních kroků ještě před koncem letošního roku. Od pondělí 5. ledna pak obyvatelé budou opět moci navštěvovat krajský úřad v běžných úředních hodinách.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 16.12.2008 / 16.12.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze