Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ředitel Zdeněk Kadlec byl oceněn za spolupráci s krajskými hasiči

Plaketa ředitele Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina
Ředitel krajského úřadu Zdeněk Kadlec obdržel za dlouholetou spolupráci a podporu hasičského hnutí na Vysočině Plaketu ředitele Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina. V tuto chvíli je teprve šestým zástupcem kraje a úřadu, který toto ocenění získal. Záslužnou plaketu si Zdeněk Kadlec spolu s dalšími čtyřmi oceněnými převzal na konci listopadu v Centru hasičského hnutí v Přibyslavi.
 

 
 

„Přesto, že jsem ocenění získal já osobně, chápu ho spíše jako ocenění práce všech zaměstnanců krajského úřadu, kteří se podílejí na krizovém řízení a na řešení mimořádných situací. Jedná se o tým profesionálních odborníků, jejichž schopnosti a zkušenosti se už mnohokrát osvědčily při nepředvídaných krizových událostech i při plánovaných cvičeních v našem kraji,“ komentoval získané ocenění ředitel krajského úřadu Zdeněk Kadlec.

 

V letošním roce získali záslužnou plaketu i Lukáš Kettner, ředitel Zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina, Josef Bačkovský, zástupce ředitele krajské policejní správy v Brně a dva členové Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina.

Eva Neuwirthová, odbor sekretariátu hejtmana
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 161
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 16.12.2008 / 16.12.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze