Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Veletrh komunitárních programů 18. 12. 2008 v Jihlavě

Evropská komise
Kancelář kraje Vysočina v Bruselu a další partneři srdečně zvou zájemce o informace o možnostech finanční podpory z Evropské unie na jihlavský Veletrh komunitárních programů, který se koná pod záštitou člena rady kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martina Hyského.
 

 
 

Ve čtvrtek 18. prosince 2008 v 8:30 hodin dopoledne budou dveře Krajského úřadu kraje Vysočina otevřeny mimo jiné všem zájemcům o informace týkající se komunitárních programů, tedy další možnosti financování projektů přímo z rozpočtu EU, a to nejen pro místní samosprávu a organizace, podnikatele, ale i školy, vzdělávací instituce, výzkumná centra, občanské skupiny, neziskové organizace i širokou veřejnost.

 

Během dopolední části veletrhu budou účastníci obecně uvedeni do problematiky komunitárních programů, díky vystoupení řady odborníků dále získají informace o konkrétních programech jako jsou  Program celoživotního učení; Mládež v akci či Daphne, který se zabývá bojem proti násilí, nebude chybět přednáška o 7. rámcovém programu ES pro výzkum a technologický rozvoj. Odpolední blok pak zahájí CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU praktickými radami k přípravě projektů do komunitárních programů, poté budou účastníci seznámeni s dalšími programy - Evropou pro občany, programem Progress, který je zaměřen na zaměstnání a sociální soudržnost či programem Culture.

 

Veletrh doprovodí výstava úspěšných projektů a bude příležitost i pro individuální konzultace s přednášejícími.   

Na veletrh se lze registrovat:

-          osobně: Eurocentrum Jihlava, Masarykovo nám. 55, Jihlava

-         emailem: kozdas@euroskop.cz

-         telefonicky: 567 573 800.

 

  • Markéta Heřmanová, zástupce kraje Vysočina v Bruselu
    Kancelář kraje Vysočina, Brusel
    telefon: +32 (0) 221 39 560
    e-mail: hermanova.m@vysocina.eu
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.12.2008 / 12.12.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze