Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj vydal výroční zprávu

vyrocni zprava
Kraj Vysočina vydal v pořadí již druhou výroční zprávu. Multimediální CD s informacemi v češtině a angličtině shrnuje 12 měsíců práce – bilanci toho, co kraj dosáhl, kam směřuje. V devatenácti kapitolách najdou čtenáři informace o nejdůležitějších událostech v jednotlivých oborech nebo např. soubory zajímavých informací ze života kolem nás. Výroční zpráva je doplněna o videosekvence.
 

 
 

Výroční zpráva je zpracována obdobným způsobem jako v loňském roce. Profesionálně zpracované uživatelské rozhraní ve stylu webových prezentací umožní jednoduché listování zprávou s možností volby rozšířených informací dle zájmu čtenáře. „V loňském roce se osvědčila volba multimediálního nosiče vylučující nutnost tisku zprávy. Kladný ohlas měla i kombinace různých forem sdělování informací – kromě textu i video. Pokud však čtenář preferuje fyzickou podobu zprávy, je mu i letos k dispozici pdf formát, z něhož si může informace vytisknout.

 

V devatenácti specializovaných kapitolách jsou čtenáři či divákovi nabízeny praktické informace o fungování krajských institucí – nemocnic, krajské správy a údržby silnic nebo kulturních institucích, samostatná kapitola je věnována např. zemědělství a lesnictví, krajskému úřadu nebo Fondu Vysočiny. Prezentovány jsou nejen viditelné, veřejností sledované aktivity, ale i záměry s dlouhodobého charakteru, kdy výsledek není věcí řízení v jednom kalendářním roce – např. přípravy a realizace strategií apod.

 

Multimediální nosič Výroční zprávy kraje Vysočina 2007 je určen všem starostům obcí na území kraje Vysočina, bude doručen i zástupcům zahraničních partnerských regionů, zástupcům všech krajských institucí v kraji, zhruba stovce knihoven v našem regionu, vysokým školám, největším firmám v regionu, krajským příspěvkovým organizacím a mnohým dalším. Veřejnost má možnost se s výsledky práce krajské samosprávy a krajského úřadu shrnuté do výroční zprávy seznámit na webových stránkách v sekci edice. Kraj vydal zprávu celkem v 1800 kusech CD.

 

Odkaz: http://www.kr-vysocina.cz/vismo5/zobraz_dok.asp?id_org=450008&id_ktg=300319&p1=4073

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.12.2008 / 10.12.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze