Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Rada kraje Vysočina dala zelenou dalšímu ročníku hlasování o nejlepšího Sportovce Vysočiny 2008

sport
Kraj Vysočina bude opět hledat prostřednictvím ankety nejlepší sportovce Vysočiny. Stejně jako v předchozích šesti letech bude vyhlášeno hlasování hned v několika kategoriích. Do ankety mohou být nominováni všichni sportovci, kteří sportují v oddíle v kraji Vysočina a během roku 2008 dosáhli významných sportovních výsledků.
 

 
 

Vyhlášení ankety Sportovec kraje Vysočina 2008 bude následovat po okresních kolech a do samotného procesu hodnocení a nominací bude vtažena i široká veřejnost kraje, která může hlasovat nejen pro sportovce, kteří byli nominováni, ale ve veřejné – čtenářské anketě také pro sportovce, kteří v nominaci nejsou. Nominace sportovců a sportovních družstev v ostatních kategoriích viz níže bude přijímat krajské oddělení mládeže a sportu do 15. ledna 2009 na e-mailu prokop.v@kr-vysocina.cz:

  • Dospělí
  • Kolektiv
  • Mládež (do 15 let)
  • Senioři
  • Trenér roku
  • Zdravotně postižený sportovec
  • Čtenářská anketa – kategorie kolektiv a jednotlivci

 

Nominace jednotlivých sportovců či kolektivů, které mohou předkladatelé vyplnit do tabulky, která je k dispozici na oddělení mládeže a sportu Krajského úřadu kraje Vysočina nebo na internetové adrese kraje Vysočina http://mladez.kr-vysocina.cz. Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení nominovaného, kategorii do které je navržen, odvětví a sportovní oddíl ve kterém působí, umístění a úspěchy a kontakt na tělovýchovnou organizaci a sportovce. Spolu s touto přihláškou je potřeba dodat elektronickou fotografii nominovaného sportovce/kolektivu, v opačném případě nebude nominace umožněna.

 

Dalším krokem je standardně veřejné hlasování v kategorii kolektiv a jednotlivci, o kterém bude vyhlašovatel informovat prostřednictvím krajských novin a regionálního tisku. V odborné rovině bude rozhodovat hodnotitelská komise složená z odborníků, mediálních partnerů a zástupců vyhlašovatelů. Galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Vysočiny proběhne na přelomu března a dubna.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 

Rada kraje Vysočina dala zelenou dalšímu ročníku hlasování o nejlepšího Sportovce Vysočiny 2008

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.12.2008 / 9.12.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze