Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Barevné Vánoce provoní Vysočinu už ve čtvrtek 11. prosince

vanoce
Pár dní před Vánocemi připravil kraj Vysočina, tak jako každý rok, pro návštěvníky svého sídla v Jihlavě tradiční akci Barevné Vánoce. Ve čtvrtek 11. prosince od 9:30 do 16:00 hod. budou žáci krajských středních škol a klienti krajských domovů pro seniory nabízet originální dárky za přijatelné ceny. Chybět nebude praktická inspirace v podobě přípravy vánočního cukroví nebo netradiční ozdobení vánočního stromku. Vybrané i donesené vánoční dárky ZDARMA zabalí originálně i klasicky žáci Hotelové školy z Třebíče.
 

 
 

Kromě zdobení vysokého vánočního stromu, který skýtá velký prostor pro prezentaci všech přinesených vánočních dekorací a ozdob, bude připraveno k ochutnávce i různé – tradiční i netradiční – cukroví. „Vánoční dobroty nabízené veřejnosti jsou každoročně překvapením i pro nás. Studenti Střední odborné školy z Třeště nabízí klasické vánoční cukroví, ale i kulinářská překvapení, která mohou být ozdobou vánočních stolů,“ uvedla Ivana Šteklová ze sekretariátu hejtmana. Mezi obvyklý sortiment nabízených vánočních dárků a dekorací patří pletené zboží, háčkované a paličkované dekorace, malby na skle, proutěné košíky, adventní věnečky atd. Studenti Střední umělecko-průmyslové školy Jihlava – Helenín budou zájemce učit výrobu originálních vánočních ozdob z korálků a připravena je vánoční pošta, která slibuje originální splnění vánočních přání. Stačí pouze napsat Ježíškovi a vzkaz vhodit do připravené ježíšovské schránky. Třeba to letos vyjde právě VÁM!

 

Celé dopoledne budou pro nejmenší návštěvníky promítány kreslené pohádky - v přízemí budovy kongresového centra sídla kraje Vysočina na Žižkově ul. Jihlava

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 

Odkazy

  • Plakát [PDF, 238 kB] (9.12.2008)
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.12.2008 / 9.12.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze