Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hledá se sestra roku 2008

Sestra roku
Redakce odborného časopisu Sestra vyhlásila už IX. ročník soutěže Sestra roku. Hledá se v ní „nejlepší“ zdravotní sestra ve třech kategoriích – Sestra v nemocniční a ambulantní péči, Sestra v sociální péči a Sestra ve výzkumu a vzdělávání. Navíc je každoročně udělována Čestná cena za celoživotní dílo v ošetřovatelství. Přihlaste svou kandidátku nebo kandidáta a pomozte mu získat toto prestižní ocenění!
 

 
 

Soutěž je určena všem sestrám, porodním asistentkám, sestrám domácí a sociální péče i dalším nelékařským zdravotním pracovníkům. Kandidáty na ocenění Sestra roku mohou navrhovat jak jejich kolegové, nadřízení a lékaři tak i  zástupci odborných společností a pacienti. Formulář včetně důležitého motivačního dopisu se musí zaslat na adresu časopisu Sestra nejpozději do 5. prosince 2008. Formulář včetně podrobných pravidel soutěže naleznete na webových stránkách soutěže www.sestraroku.cz, v odborném časopise Sestra a ve Zdravotnických novinách.

 

Při hledání vítěze se bude posuzovat zejména nadstandardní přístup při zvládání náročných situací, vykonání výjimečného činu v každodenní ošetřovatelské praxi nebo aktivity směřující ke zkvalitňování vzdělávacího systému v oblasti zdravotnictví a ošetřovatelství.

Eva Neuwirthová, odbor sekretariátu hejtmana
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 161
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 21.11.2008 / 21.11.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze