Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajský odbor školství mění adresu

Krajský odbor školství, mládeže a sportu mění svou jihlavskou adresu. Už v pondělí
10. listopadu 2008 najdete oddělení ekonomiky školství, oddělení mládeže a sportu i oddělení organizace školství nově na adrese Věžní 28, Jihlava.
 

 
 

Stěhování odboru školství, mládeže a sportu je naplánováno na čtvrtek 6. listopadu a pátek

7. listopadu. „Stěhování se snažíme organizovat tak, aby se co nejméně dotklo veřejnosti. Přesto předem avizujeme mírné omezení provozu tohoto jednoho odboru. Telefonní čísla na pracovníky odboru stále platí, veřejnost může využít také mobilních telefonních čísel, která se nemění,“ uvedla Ivana Šmídová z krajského oddělení hospodářské správy.

 

Do rekonstruované budovy ve Věžní ulici, která donedávna sloužila jako domov mládeže, má veřejnost přístup novým hlavním vchodem přímo z Věžní ulice. Nově zde vzniklo pro více než čtyři desítky úředníků 22 kanceláří. „V těchto dnech dokončujeme přemísťování telefonních linek, síťových technologií, zřizujeme nové docházkové terminály, instaluje se kamerový systém a stěhují se dokumenty,“ popsal Petr Pavlinec, vedoucí krajského odboru informatiky.

 

Krajský úřad kraje Vysočina má v současné době devět detašovaných pracovišť. Čtyři jsou z důvodu přiblížení veřejné správy detašována v okresních městech a pět je jich rozmístěno v Jihlavě.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.11.2008 / 5.11.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze