Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Mezinárodní příležitosti pro mladé lidi ve věku 13 – 18 let

Školní i neformální výměnné pobyty, odborné praxe v zahraniční, dobrovolnické projekty, dlouhodobější studijní programy v zahraničí, virtuální spolupráce prostřednictvím ICT, to vše bude předmětem akce s názvem Krajský veletrh mezinárodních příležitostí pro mládež, která se uskuteční 7. listopadu 2008 od 9.00 v sídle kraje Vysočina v Jihlavě na Žižkově ulici.
 

 
 

Cílem veletrhu s podtitulem  Get it – Move it – Do it  je v rámci jednoho dne a na jednom místě představit, jaké mezinárodní příležitosti mají mladí lidé ve věku 13 – 18 let. Srdečně zváni jsou nejenom samotní mladí lidé v tomto věku, učitelé a pracovníci s mládeží, kteří mezinárodní příležitosti pro mládež spoluvytvářejí, ale také všichni zájemci z řad široké veřejnosti.

 

Představit své programy přijedou odborníci z celé České republiky: Národní agentura pro evropské vzdělávací programy, Česko-německý fond budoucnosti, Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže, regionální konzultant programu Mládež v akci, Informační centra pro mládež Pelhřimov a Jihlava.

 

Informační stánky jednotlivých programů budou přístupné po celý den až do 17.00 . Kromě toho poběží program prezentací a workshopů pro různé cílové skupiny, na který je nutné se přihlásit na http://extranet.kr-vysocina.cz/veletrhpromladez do 31. 10. 2008.

 

Organizátorem veletrhu je Odbor školství, mládeže a sportu (kontakt: Klára Lysová, tel. 564602842, mail: sotonova.k@kr-vysocina.cz) a Občanské sdružení Hodina H (kontakt: Iva Havlíčková, tel. 777129257, mail: iva.havlickova@seznam.cz).

 

  • Klára Lysová, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad kraje Vysočina

    Tel.: 564 602 842

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.10.2008 / 29.10.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze