Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Dokončeny opravy dalších krajských budov

Škola
Během letošních prázdnin byly dokončeny opravy dalších objektů, ve kterých sídlí krajské příspěvkové organizace. Rekonstrukcí prošla i provozní budova Horáckého divadla a jihlavská Střední škola automobilní.
 

 
 
Budova Střední školy automobilní v Jihlavě pochází z první poloviny minulého století a do dnešních dnů prošla několika stavebními zásahy. Předmětem rekonstrukce za necelých 1,2 milionů korun bylo položení nové plechové krytiny a zateplení stropu foukanou izolací z čedičového granulátu.

Provozní budova Horáckého divadla je bývalý bytový dům, který má tři podlaží a je podsklepený. Poslední úpravy na této budově byly provedeny už před více než 30 roky. „Stavební firma provedla v budově výměnu dřevěných oken, která byla za hranicí životnosti. Nová plastová okna teď odpovídají požadovaným tepelným a izolačním normám,“ uvedl důvod rekonstrukce radní pro oblast financí a majetku Miroslav Houška. Výměna oken stála asi 800 tisíc korun.

V období divadelních prázdnin byla také provedena oprava 5 výtahů (výtah umístěný v přístavbě divadla sloužící k dopravě potřeb pro restauraci a kavárnu, nákladní výtah sloužící k dopravě kulis, výtah určený pro dopravu osob v přístavbě, výtah určený pro dopravu osob v provozní budově divadla a jeden výtah ve veřejně přístupné hale Horáckého divadla). Celkové náklady se vyšplhaly na 2,4 milionů korun.


  • Eva Neuwirthová, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad kraje Vysočina
    tel.: 724 650 161, e-mail: neuwirthova.e@kr-vysocina.cz
 

Dokončeny opravy dalších krajských budov

Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 29.8.2008 / 29.8.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze