Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

O Agentuře EPMA

EPMA
EPMA, Agentura pro evropské projekty & management, je neziskovou organizací, která byla založena krajem Vysočina a Sdružením BMI v polovině roku 2004.
 

 
 

Posláním EPMY je podporovat mezinárodní projektovou spolupráci mezi evropskými regiony a regionálními partnery. Toto poslání je uskutečňováno prostřednictvím těchto dílčích aktivit:

  1. Mapování, podpora a prezentace různých aspektů rozvoje české společnosti ve vyspělou evropskou komunitu občanů, využívající všech výhod znalostní ekonomiky a nových informačních a komunikačních technologií.
  2. Rozvoj a podpora partnerství a mezinárodní spolupráce mezi subjekty veřejné správy, privátní sféry, vzdělávacích institucí a neziskových občanských organizací, a to prostřednictvím odborných a propagačních akcí, společných projektů a osvěty.
  3. Vstup do národních a mezinárodních projektových pracovních skupin a sítí a vytváření nových tématických seskupení a sítí.
  4. Prezentace souvisejících aktivit členů Sdružení na národní a mezinárodní úrovni.
  5. Podpora projektového přístupu k řešení tématických úkolů prostřednictvím školení, posilování schopnosti členů Sdružení v oblasti projektového řízení pomocí odborného tréninku.
  6. Příprava a vedení odborných analýz, studií a nových projektů ve prospěch partnerů Sdružení.

 

Více na http://www.epma.cz/.

 
Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 20.9.2005 / 27.9.2005
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor analýz a podpory řízení > Spisová služba

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze