Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

COVID-19

Mobilní verze webu

Krajský úřad začne na COVID-19 plošně zaměstnance testovat už 10. ledna

„Povinné testování zaměstnanců na COVID-19 formou antigenních samotestů probíhá v případě všech pracovišť Krajského úřadu Kraje Vysočina dle platných nařízení každé pondělí. V tuto chvíli je povinné jen pro skupinu neočkovaných nebo s již propadlým očkováním, a to bez splnění podmínky prodělaného onemocnění. Už delší dobu umožňujeme testování i těm zaměstnancům, pro které to není povinné, pokud projeví zájem,“ informoval ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec s tím, že předpokládá rozšíření testování na režim všech zaměstnanců s frekvencí dvakrát v týdnu, jak je stanoveno Ministerstvem zdravotnictví, resp. vládou ČR, už v pondělí 10. ledna.
 

 
 

Na testování všech zaměstnanců přítomných na pracovišti je Krajský úřad Kraje Vysočina připraven. S předstihem objednal a má přislíbené dodání dostatku antigenních testů. I Kraj Vysočina by v budoucnu přivítal možnost získat testovací sady na COVID-19 prostřednictvím centrálního nákupu Správy státních hmotných rezerv.


Krajský úřad Kraje Vysočina zaměstnává 480 osob. V současné době je povinně nebo dobrovolně testována přibližně polovina z nich. Organizačně nebude plošné firemní testování představovat žádný problém, úřad využije osvědčené postupy z předchozích období. 


  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 6.1.2022 / 6.1.2022

 

Cesta: Titulní stránka > COVID-19

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies