Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Roman Fabeš - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina přijímá nominace do anket Zlatá jeřabina a Skutek roku 2021

Kraj Vysočina vyhlašuje po osmnácté regionální anketu Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku a po třinácté anketu Skutek roku. Cílem anket je nalézt nejlepší kulturní počiny, příkladné aktivity v oblasti památkové péče a dobrovolnické skutky a projekty vedoucí k rozvoji regionu
 

 
 

Příjem nominací do obou anket odstartuje společně 1. ledna 2022 a potrvá do 31. ledna 2022. Nominovat může kdokoliv, a to aktivitu, která proběhla v roce 2021 v Kraji Vysočina. Nominace je možná pomocí elektronických formulářů umístěných níže. Následné hlasování do obou anket bude probíhat od 1. března 2022 do 31. března 2022.

ZLATÁ JEŘABINA -V anketě Zlatá jeřabina je možné nominovat do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Nominovat můžete kulturní akci, jako je koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice apod. nebo příkladnou péči o památku. Z došlých nominací vybere odborná skupina 20 počinů v každé kategorii, které se následně budou ucházet o hlasy veřejnosti.  V kategorii Kulturní aktivita lze nominovat i aktivity, které probíhaly z důvodu Covid-19 pouze v online podobě v prostředí internetu.

Nominační formulář


SKUTEK ROKU - V anketě Skutek roku lze nominovat činy fyzických osob (jednotlivců) v oblastech: sociálně-zdravotní, životní prostředí a zemědělství, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání.

Oblasti pro nominace právnických osob a fyzických osob podnikajících jsou: sociálně-zdravotní, ekonomická, oblast životní prostředí a zemědělství, poradenství, osvěta, vzdělávání, volný čas dětí a mládeže. Navrhovatel není omezený počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži již v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny. 

Nominační formulář

 

Více informací:

  • Zlatá jeřabina: Jana Tymová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail:Tymova.J@kr-vysocina.cz
  • Skutek roku: Lucie Kropáčková, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 564, e-mail: kropackova.l@kr-vysocina.cz.

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.12.2021 / 17.12.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Roman Fabeš - náměstek hejtmana Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies