Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Karel Janoušek - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Průjezdnost i bezpečnost průmyslové zóny sever v Třebíči pomůže vyřešit nová okružní křižovatka

Klasickou křižovatku na křížení ulic Rafaelova, Manželů Curieových a ulice U obrázku v místech rostoucí průmyslové zóny sever v Třebíči už na podzim nahradí okružní křižovatka. Původní křižovatka se změní rozhodnutím vedení města, které je také investorem 90 % veškerých prací. „Kraj udělá pouze tečku za celým projektem, objednávkou a položením povrchů nové křižovatky. Kraj Vysočina tento týden vybral dodavatele své části zakázky, o kterou měli zájem dva uchazeči,“ informoval radní Kraje Vysočina pro oblast majetku Karel Janoušek.
 

 
 

Na aktuálně řešenou novou okružní křižovatku na komunikaci II/360 podle informací Karla Janouška navazuje už zrekonstruovaný úsek krajské komunikace II/360 Rafaelova – Pocoucov, který byl realizován v roce 2015 v celkové výši 126 miliónů korun.

Výstavba okružní křižovatky v Třebíči během hlavních prací zásadně omezí průjezd tranzitu a těžké dopravy, která bude vedena po objízdných trasách, místní provoz bude řízen v místě stavby kyvadlově na semafory. Při pokládce obrusné vrstvy budou muset řidiči počítat s krátkodobou úplnou uzavírkou. Práce na nové okružní křižovatce by měly skončit v září letošního roku.  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 8.4.2021 / 8.4.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Karel Janoušek - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies