Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Školy mohou navštívit Alternátor zcela zdarma

Alternátor
Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč připravilo do nadcházejícího školního roku několik novinek. Tou nejdůležitější je fakt, že školy všech stupňů od mateřských až po vysoké nyní mohou navštívit Alternátor zcela zdarma – a to tehdy, kdy se žáci či studenti expozicemi projdou sami. Pedagogům se navíc během této bezplatné návštěvy dostane ze strany průvodců plného servisu. Představí jim všechny programy pro školy včetně komentovaných programů na unikátní projekční kouli Science on a Sphere, aby se seznámili s možnostmi, které toto ekotechnické centrum nabízí.
 

 
 

V případě, že si škola vybere některý z nabízených programů, zaplatí běžnou cenu od 30 do 50 Kč za program.

Alternátor bude od 1. září 2018 opět v provozu každý den včetně víkendů. Otevírací doba od pondělí do pátku je od 8.00 do 16.00 hodin, v sobotu od 10.00 do 17.30 hodin, v neděli od 10.00 do 14.30 hodin. Víkendový provoz je určen zejména veřejnosti, programy pro školy probíhají ve všedních dnech.

 

Pro další informace týkající se objednávání škol či pro informace o nabízených programech neváhejte kontaktovat pracovníky Ekotechnického centra Alternátor Třebíč na e-mailu info@alternator.cz či na telefonním čísle 733 673 006.

 

Projekční koule Science on a Sphere je unikátní projekční zařízení, které vyvinuli vědci v agenturách NOAA a NASA. Lze na něm zobrazit nejrůznější přírodní jevy včetně oblačnosti či zemětřesení v reálném čase nebo různé vesmírné objekty nasnímané ve velkém rozlišení. V Evropě jich najdeme pouze deset.

 

Podrobnosti také na www.alternator.cz/alternator-pro-skoly.

 
Zodpovídá: Mgr. Terezie Doleželová
Vytvořeno / změněno: 24.8.2018 / 24.8.2018
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze