Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajská sportovní auta zdobí Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Brno BVV
Celý týden budou k vidění všechna sportovní auta postavená v rámci projektu Postav si své auto na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Sedmičlenná rodina studentských sporťáků reprezentuje výsledky projektu, který má dlouhodobě propagovat technické vzdělávání v Kraji Vysočina. „Kraj Vysočina se prezentuje na mezinárodním veletrhu tak odborného zaměření poprvé ve své historii. Byla to pro nás výzva, na kterou slyšely všechny konstruktérské týmy. Jsme příjemně překvapeni, jak velký ohlas jsme v Brně s originálními projekty vyvolali,“ říká Jana Fialová, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu.
 

 
 

Projekt Postav si své auto na sebe automaticky nabaluje celou řadu dalších aktivit. Ať už jsou to jízdy zručnosti pro týmy konstruktérů, focení profilových kampaní pro partnery projektů nebo například vydání vlastního nástěnného kalendáře. Ten vznikl zcela neplánovaně, ale už nyní je téměř rozebrán a stejně jako kalendáře známých automobilních značek je nafocen jako poděkování všem, kteří se nebáli zkusit něco nového.

 

Výsledky projektu Postav si své auto realizovaného Krajem Vysočina budou k vidění na brněnském Mezinárodním strojírenském veletrhu až do pátku.

BVV Postav si své autoBVV Postav si své autoBVV Postav si své autoBVV Postav si své autoBVV Postav si své autoBVV Postav si své auto

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.10.2016 / 3.10.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze