Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Aktualizace Regionálního akčního plánu Kraje Vysočina

Máte projektový záměr pro programovací období EU 2014–2020? Vyplňte ho do databáze projektových záměrů. Můžete tím dle názoru MMR zvýšit šanci na úspěch v operačních programech nebo přispět k navýšení prostředků v dotačních titulech státu.
 

 
 

Ve vazbě na aktualizaci Regionálního akčního plánu (RAP) připravil krajský úřad elektronickou databázi projektových záměrů.  V rámci této databáze bychom chtěli evidovat projektové záměry nejrůznějších subjektů z území tak, abychom byli schopni sestavit vypovídající Regionální akční plán našeho kraje.


„Regionální akční plán je nástroj pro vyjádření potřeb regionu a slouží zejména k monitorování absorpční kapacity pro operační programy pro období 2014 – 2020, dále k vyvinutí tlaku na příslušné řídící orgány k vhodnému nastavení výzev operačních programů (finanční objem, časový plán) a nastavení dotačních titulů státu - zejména pokrytí bílých míst, příp. zvýšení objemu prostředků u již existujících dotační titulů státu a podobně," upřesňuje Martin Hyský, radní pro regionální rozvoj.


Databáze projektových záměrů je dostupná na: http://www.kr-vysocina.cz/regionalni-akcni-plan/ds-303271/archiv=0&p1=70911 Na tomto odkaze najdete návod jak postupovat (nejdříve je třeba se zaregistrovat a pak vkládat záměry). Ideální je, aby registrace byla na jednu osobu za organizaci, která pak bude záměry za organizaci aktualizovat. Vložení projektového záměru zabere jen pár minut.


Záměry organizací s akcentem na evropské projekty je možné vkládat v první vlně nejpozději do 15. května. Kdykoliv je možné doplnění dalších či jejich aktualizace.

Logo
V případě jakýchkoliv dotazů vám jsou k dispozici kolegové z odboru regionálního rozvoje Dušan Vichr; vichr.d@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 541 nebo Miloš Molák, molak.m@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 542.

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.4.2016 / 27.4.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze