Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

ISSS: Havlíčkobrodští gymnazisté zabodovali

Junior Erb
V rámci dvoudenního svátku informatizace veřejné správy, konference Internet ve státní správě a samosprávě byla v Hradci Králové slavnostně vyhodnocena i soutěž Junior Erb. S webovou stránkou Výročí v celorepublikovém finále soutěže dosáhli studenti z Gymnázia Havlíčkův Brod na skvělé druhé místo. Web připomíná 280. výročí založení gymnázia v Havlíčkově Brodě. Jde o společnou práci studentů čtyř tříd, které se svým skupinovým projektům věnovaly v hodinách informačních a komunikačních technologií.
 

 
 

„Student kvinty Jan Šimůnek připravil design celého webu a dále sekci s ukázkou 3D tisku. Sextáni Jan Rychlý a Jonáš Novotný velkou měrou přispěli k publikaci obsahu. Obsah jednotlivých sekcí je prací letošních sekundánů, terciánů, kvartánů a sextánů, celkem se tedy zapojilo více než 120 studentů,“ přiblížila aktivitu vedoucí projektu Zuzana Šimůnková, která na havlíčkobrodském gymnáziu vyučuje informatiku.

 

Webové stránky vítězů si můžete prohlédnout zdeSoutěž Junior Erb je obdoba prestižní soutěže Zlatý erb, která hodnotí nejlepší webové stránky a webové služby měst a obcí. Tvůrci přihlášených projektů musí být mladší 19 let.

 

 

ISSS: Havlíčkobrodští gymnazisté zabodovali

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 5.4.2016 / 5.4.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze