Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Novoměstské gymnázium připravilo konferenci Počítač ve škole

Konference v NMnM
Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami v Novém Městě na Moravě koncem března hostilo třináctý ročník celostátní konference Počítač ve škole. Součástí programu byly ukázky různých možností využívání digitálních technologií ve výuce, které prezentovali učitelé základních, středních i vysokých škol. „Zaujalo mě hlavní téma letošního ročníku konference, které se věnovalo výuce matematiky s podporou ICT. Téměř dvě stovky učitelů základních a středních škol z celé republiky se v prostorách školy mohly seznámit s výukovými aplikacemi a on-line zdroji,“ prozradila radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová, která nad konferencí převzala záštitu.
 

 
 

Další oblastí, kterou se pedagogové zabývali, byla počítačová bezpečnost jak z pohledu správců školní sítě, tak běžných uživatelů sociálních sítí. Praktické dovednosti si mohli účastníci konference vyzkoušet v bloku zaměřeném na využití 3D tiskáren ve školním prostředí a sportovně zaměření učitelé se seznámili s mobilními aplikacemi, které umožňují zaznamenávat a vyhodnocovat sportovní aktivity.


Elektronický sborník příspěvků z letošního ročníku konference Počítač ve škole je možné najít na webu.


Konference v NMnM


  • Více informací Jiří Maděra, ředitel Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě, tel.: 566 618 182, e-mail: madera@gynome.cz

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 1.4.2016 / 1.4.2016

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze