Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Březen měsícem hlasování v krajské anketě Zlatá jeřabina a Skutek roku 2015

Od 1. března může veřejnost svým hlasem podpořit ocenění zajímavé kulturní akce nebo příkladné obnovy památky v anketě Zlatá jeřabina. Ve stejný den začalo hlasování také v druhé krajské anketě Skutek roku. Ta dává možnost vyniknout všem osobám a společnostem, které v roce 2015 vykonaly pro region něco mimořádného nad rámec svých povinností, a to často bez ohledu na svůj osobní prospěch. „Obě ankety jsou tradiční záležitostí a jsem velmi ráda, že můžeme záslužné a dobrovolnické aktivity tímto způsobem ocenit. V případě Zlaté jeřabiny podporujeme činnosti a malé i větší kulturní akce, které si zaslouží, aby se o nich vědělo,“ vysvětlila radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková. Hlasování v obou anketách je možné až do konce března. Více informací na www.kr-vysocina.cz/pocinroku.
 

 
 

Zlatá jeřabina

Ve 12. ročníku této ankety je, stejně jako v minulosti, hlasování rozděleno do dvou kategorií – Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Hlasy je možné posílat pouze nominovaným  aktivitám, které jsou uvedeny na www stránkách ankety www.kr-vysocina.cz/pocinroku nebo v únorovém čísle novin Kraj Vysočina. Ty chodí v celém regionu do domácností  zdarma. Hlas je možné zaslat vždy jednomu zástupci z každé kategorie, které nabízí po třiceti nominacích. Pro hlasování je možné využít originální Anketní lístek otištěný v novinách Kraj Vysočina nebo je možné hlasovat prostřednictvím uvedené www stránky, hlas je však nutné potvrdit – autorizovat přes e-mail. Pravidla říkají, že každý může poslat pouze jeden hlas pro jednu akci v každé kategorii.

Partnerem ankety Zlatá jeřabina je internetový portál PROPAMÁTKY a Český rozhlas Region.


Skutek roku

I v anketě Skutek roku je možné hlasovat do konce března 2016. Hlasy veřejnosti rozhodnou o vítězství nominovaných skutků ve čtyřech kategoriích fyzických osob – Sociálně-zdravotní oblast, Životní prostředí, Volný čas dětí a mládeže a Poradenství, osvěta a vzdělávání. Hlasovat je možné pouze elektronicky prostřednictvím stránek soutěže pod odkazem www.kr-vysocina.cz/pocinroku. O vítězích v kategorii právnických osob rozhodne během března odborná porota.

Partnerem ankety Počin roku je Český rozhlas Region.
 


Společné slavnostní vyhlášení anket Zlatá jeřabina a Skutek roku se bude konat 6. června 2016 na Zámku Světlá nad Sázavou.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 2.3.2016 / 2.3.2016

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies