Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno

Mobilní verze webu

Vysočina na EXPO 2015: Kraj nabízí uplatnění studentům Vysoké školy polytechnické Jihlava

Vysočina má namířeno na EXPO 2015
Kraj Vysočina nabízí studentům Vysoké školy polytechnické Jihlava oboru cestovní ruch možnost reprezentovat region na světové výstavě EXPO 2015 v italském Miláně. „Pro zajištění expozice Kraje Vysočina v době konání regionálních dnů hledá kraj čtyři studenty nebo studentky, kteří budou průvodci a informátory pro návštěvníky přicházející do vysočinské expozice, jejich úkolem bude dále nabízet regionální produkty, rozdávat upomínkové předměty, poskytovat informace o kraji,“ popsal konkrétní aktivity studentů krajský radní pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.
 

 
 

Studenti a studentky, kteří mají o spolupráci s Krajem Vysočina zájem, musí prokázat vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost druhého světového jazyka – italštiny, francouzštiny, španělštiny nebo němčiny na vynikající komunikační úrovni. Důležité je také příjemné vystupování, komunikační zdatnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost a prokázání všeobecného přehledu nejen o Kraji Vysočina.

Zájemci o spolupráci s Krajem Vysočina na světové výstavě EXPO 2015 se mohou přihlašovat do 8. dubna 2015 prostřednictvím e-mailu (hajkova.ivona@kr-vysocina.cz). Do mailu připojte životopis s důrazem na jazykové vzdělání a motivační dopis v anglickém jazyce.

 

Důležité informace

  • Termín aktivity resp. prezentace Kraje Vysočina na regionálních dnech na EXPO 2015, Milán: 24. a 25. září 2015, vždy od 10 do 22 hod.. (včetně dopravy 23. - 26. 9. 2015)
  • Dvoukolové výběrové řízení (rozřazovací jazykový test, pohovor) proběhne dne 13. dubna 2015 v prostorách Vysoké školy polytechnické Jihlava. O čase písemné a ústní části budou zájemci informováni e-mailem.
  • Vybraným studentům bude v souvislosti s touto akcí zajištěna doprava do a v místě konání akce, ubytování, kapesné a oděv. Na aktivitu se nevztahuje finanční odměna. Katedra cestovního ruchu přislíbila započtení této aktivity v rámci povinné praxe při studiu.

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.3.2015 / 31.3.2015

 

Cesta: Titulní stránka > Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies