Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina se bude prezentovat na veletrhu cyklistiky

FOR BIKES
Kraj Vysočina se letos už po několikáté zúčastní veletrhu cyklistiky For Bikes, který se koná od 27. do 29. března v PVA EXPO Praha. „Pro návštěvníky jsme připravili unikátní stánek, na kterém budeme prezentovat cyklistické trasy a turistické cíle v našem regionu,“ říká radní pro oblast kultury, cestovního ruchu a památkové péče Marie Kružíková.
 

 
 

Prezentace Kraje Vysočina je realizována ve spolupráci s Vysočina Tourism. Návštěvníci budou mít na stánku k dispozici materiály vztahující se k aktivnímu trávení volného času se zaměřením na cykloturistiku. „Současně budeme prezentovat i významné cyklistické závody, které letos Kraj Vysočina podpořil. Půjde o květnový světový pohár MTB v Novém Městě na Moravě, Jihlavskou 24MTB nebo srpnový mezinárodní silniční etapový závod Vysočina 2015. Prostor dostane i nový areál singltacků vybudovaný v rámci Vysočina Arény v Novém Městě na Moravě,“ popisuje Petr Stejskal z odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Stánek Kraje Vysočina bude umístěný v hale 2D spolu s ostatními regiony ČR.


Šestý ročník specializovaného veletrhu cyklistiky přináší nové trendy pro jízdu na kole v přírodě i ve městě. Organizátoři během tří dnů očekávají až třicet tisíc návštěvníků. Připravili i bohatý doprovodný program – chybět nebudou exhibice, závody, testování kol ani autogramiády.


Více na www.forbikes.cz


  • tisk@kr-vysocina.cz

Návrh stánku Kraje Vysočina na veletrhu FOR BIKES

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 26.3.2015 / 26.3.2015

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze