Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Česko-čínské podnikatelské fórum na Vysočině

Poprvé v historii kraje bude Vysočina hostit podnikatelské fórum zaměřené na čínský obchodní trh. Už zítra dorazí do regionu 82členná skupina podnikatelů a zástupců veřejného sektoru z východu. Kraj Vysočina na společném jednání budou zastupovat tři desítky firem. Součástí oficiálního programu je slavnostní podpis tří společných memorand mezi společností Jihlavan Airplanes a Zall Aviation, Jihlavan Airplanes a China Industry Park, mezi Hospodářskou komorou Kraje Vysočina a Obchodní komorou Hubei. Tečkou třídenní návštěvy čínské delegace bude podpis memoranda o spolupráci mezi Krajem Vysočina a provincií Hubei.
 

 
 

Podnikatelům a představení obou trhů bude v rámci programu Česko-čínského fóra věnováno celé dopoledne, odpolední program je v režii regionálních firem věnujících se životnímu prostředí, sklářskému průmyslu, lehkému i těžkému průmyslu a vzhledem k zájmu čínské strany také zdravotnictví. Ředitelé čínských firem jsou zváni do krajské Nemocnice Jihlava a na Zdravotnickou záchrannou službu Kraje Vysočina, dále skupiny dle zájmu navštíví: ŽĎAS a. s. ve Žďáře nad Sázavou, Bohemia Machine ve Světlé nad Sázavou, společnost TTS v Třebíči a Jihlavan Airplanes. Pro účely podnikatelského fóra byl vydán speciální katalog firem, které mají zájem spolupracovat s čínským trhem.

 

Program regionálního zastoupení čínské delegace v čele s guvernérem provincie Hubei Wang Guoshengem je zaměřen na poznání regionu a setkání s vysočinskou samosprávou.

 

  • Více informací Eva Vaňková, odbor sekretariátu hejtmana, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail: vankova.e@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

  • BOMMA [DOCX, 31 kB] (29.10.2014)
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.10.2014 / 29.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies