Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Jihlavská sestřička je Nej sestra roku

Simona Hájková
Sestřička jihlavské nemocnice Simona Hájková vybojovala o víkendu titul Nej sestry roku, zvítězila i v hlasování na internetu. O titul se ucházelo třináct finalistek a finalistů z celé republiky. Vítězka je vrchní sestrou dětského oddělení a pracuje na novorozenecké jednotce intenzivní péče, kde se stará o nejmenší pacienty.
 

 
 

Finálový večer byl složený z několika disciplín. O titul bojovalo dvanáct žen a jeden muž. Všichni se museli divákům a sedmdesátičlenné porotě představit, následovala také módní přehlídka ve zdravotnickém oblečení a odpověď na otázku porotce, kterého si finalisté vylosovali. Museli také ukázat ošetřovatelský výkon na Muži roku 2014. Simona Hájková mu musela ošetřit ránu na ruce. „Titul by si zasloužily všechny. Vybírat se muselo porotě těžce,“ vypovídá vítězka.

„Byla to pro mě úžasná zkušenost vidět, jak vše funguje za oponou. Na stres na oddělení jsem zvyklá, ale ve finálový večer muselo vše klapat na minuty. Bylo to náročné, ale moc krásné,“ říká Nej sestra roku 2014.

Simona Hájková se věnuje práci i ve svůj volný čas. Účastní se a organizuje charitativní akce, shání peníze na opravu pokojů a vyšetřoven pro děti.

Finálový večer se uskutečnil v Náchodě v sobotu 4. října 2014. „Všem děkuji za úžasnou podporu, kterou jsem měla v zádech,“ vzkazuje Batist Nej sestřička 2014 Simona Hájková, kterou přijela do Náchoda podpořit rodina i další sestřičky z oddělení.

 

  • Zpráva převzata od Nemocnice Jihlava, p. o.
 

Nej sestřička - Nemocnice Jihlava

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 6.10.2014 / 6.10.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze