Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vysokorychlostní trať - VRT

Mobilní verze webu

Hledá se supertalent Rodinných pasů Kraje Vysočina

Talent
Kraj Vysočina vyhlašuje soutěž Rodinné pasy Kraje Vysočina hledají supertalent. „Jde o multitalentovou soutěž, která je určena pro všechny děti ve věku od 5 do 18 let. Soutěž navazuje na předešlé ročníky oblíbené soutěžní show Ája hledá supertalent,“ informuje radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál. Zájemci se do soutěže přihlašují prostřednictvím svých zákonných zástupců na webových stránkách www.pasyvysocina.cz. Uzávěrka pro příjem přihlášek je UŽ 22. června 2014.
 

 
 

Děti mohou vystoupit se zpěvem, tancem, hrou na hudební nástroj, sportovním i akrobatickým představením nebo s dalšími originálními čísly. Soutěžit mohou jak jednotlivci, tak skupiny.  O těch nejšikovnějších a nejoriginálnějších rozhodne hlas poroty. 

 

Při registraci do soutěže je nutné připojit také odkaz na soutěžní video. Ze zaslaných přihlášek bude vybrána desítka finalistů. Finále se uskuteční 29. června 2014, v prostorách obchodního centra City Park Jihlava. „Všem postupujícím bude adresováno pozvání. Kdo nepostoupí, může se předvést opět za rok. Soutěž se těší velkému zájmu a plánujeme v ní pokračovat i v dalších letech,“  říká Roman Sýkora z krajského odboru sociálních věcí.

 

Multitalentovou soutěž pořádá Kraj Vysočina ve spolupráci s mediálním partnerem Hitrádiem Vysočina.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.6.2014 / 5.6.2014

 

Cesta: Titulní stránka > Vysokorychlostní trať - VRT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies