Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nové zázemí pro sportovce novoměstského gymnázia

Nové zázemí pro sportovce novoměstského gymnázia
Už první školní den budou mít studenti z Gymnázia Vincence Makovského v Novém Městě na Moravě nové sportovní zázemí. Místo bývalé uhelné kotelny vyrostla v průběhu jednoho roku jednopodlažní stavba propojená s budovou gymnázia. Do přístavby Kraj Vysočina investoval více než 4,5 miliónu korun. Slavnostního otevření přístavby si kromě radních Kraje Vysočina v čele s hejtmanem Jiřím Běhounkem zúčastnila i absolventka novoměstského gymnázia olympijská vítězka Martina Sáblíková.
 

 
 

Sportovci mohou nyní využívat nové šatny s WC a umývárny. Velkým přínosem jsou i náležité skladovací prostory pro sportovní vybavení. Kola, lyže i sportovní zbraně a střelivo mají nyní své důstojné místo. K dispozici je i příležitostní servisní dílna.

 

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě je zřizované Krajem Vysočina, nabízí nejen osmileté a čtyřleté všeobecné studium, ale i čtyřleté studium se sportovním zaměřením či přípravou. Novinkou školního roku 2013/2014 je otevření třídy s rozšířenou výukou informatiky.

 

 

 

Nové zázemí pro sportovce novoměstského gymnázia

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.8.2013 / 28.8.2013

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze