Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Využijte sítě českých kontaktů v zahraničí a podpořte tak svůj export

Od 1. listopadu 2012 mohou malé a střední podniky bez zbytečné byrokracie prověřit exportní příležitosti či zajistit prodej ve vybrané zemi díky projektu Žijeme v zahraničí.cz.
 

 
 

Cílovou skupinou projektu jsou nejen společnosti, které již mají s exportem zkušenosti a plánují rozšířit svůj export do dalších zemí, ale také podnikatelé, kteří dosud neexportovali a rádi by prověřili možnosti prodeje svých výrobků do zvolených zemí - rychle, snadno, efektivně a v češtině.

Základní registrací podnikatelé získají jak možnost prezentovat svoji společnost a exportní produkty Čechům či lidem s českými kořeny v zahraničí, tak přístup ke kontaktům ve třech zvolených zemích na 1 rok. U kontaktních osob je vždy uveden rozsah nabízených služeb a specializace. Během velmi krátké doby tedy podniky mohou získat přehled o stávající konkurenci, rozeslat své nabídky přímo v dané zemi lokální poštou, telefonicky potenciální zákazníky kontaktovat či zřídit a dohodnout správu svého e-shopu v dané zemi. Zahraniční kontakty bude možné do budoucna využít také pro provizní prodej či založení společné firmy v zahraničí. Kompletní registrace pak podnikatelům nabízí navíc individuální servis, vyhledávání zahraničních kontaktů na míru a uveřejnění inzerce na www.zijemeVzahranici.cz.

Více informací o projektu a o cenách registrace najdete zde.

 Zdroj: www.zijemevzahranici.cz

 

 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 6.11.2012 / 6.11.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze