Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Česká Street Party 2012 ve znamení dobrého jídla a české hudby

Czech Street Party 2012
Koncem minulého týdne se v Bruselu uskutečnil již šestý ročník české Street Party – prezentace regionů celé České republiky v hlavním městě EU. Návštěvníci měli možnost ochutnat vybrané regionální potraviny z 11 krajů České republiky a poslechnout si české kapely rozlišných hudebních stylů. Stánek Kraje Vysočina nabízel několik druhů sýra, klobás, mandlovou medovinu a sladovky medové. Tyto výrobky pocházejí z Dalešické cukrárny, Mlékárny Polná a firmy Zemědělská a. s. Krucemburk.
 

 
 

I přes nepřízeň počasí si na ulici Caroly před budovu Zastoupení ČR v EU přišla poslechnout koncert tisícovka návštěvníků. „Stánek Kraje Vysočina byl doslova obsypán. Lidé byli nadšeni znamenitou chutí regionálních výrobků. Nejvíce si pochutnávali na sýrech a medovině. Při té příležitosti jsme rozdali velkou řadu propagačních materiálů v angličtině i francouzštině. Náš stánek jako jeden z mála fungoval až do úplného skončení večerního programu,“ zhodnotila průběh prezentace Kraje Vysočina Martina Richtová Tomšů, zástupkyně Kraje Vysočina v Bruselu.

Českou Street Party tradičně pořádají zastoupení českých institucí, krajů a firem v Bruselu a každým rokem ji navštíví tisíce lidí. Jedná se o jedinečnou příležitost jak zaujmout širokou mezinárodní veřejnost a prezentovat tak Českou republiku a její zájmy. Kraj Vysočina se největší české akce v sídelním městě unijních institucí účastní v různých podobách a v různém rozsahu od roku 2007.

Na šesté české Street Party v Bruselu letos vystoupily kapely En.dru a Dan Bárta, Charlie Straight, Pub Animals a Nightwork.

 

Czech Street Party 2012

 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 19.6.2012 / 19.6.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze