Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Den komunální techniky

Den komunální techniky
Letošní Den komunální techniky Krajské správy a údržby silnic Vysočiny nabídl prostřednictvím 35 vystavovatelů novinky z oblasti silniční techniky, která je schopna snížit náklady a zaručit kvalitní provádění údržbových prací na komunikacích. Každoroční setkání v krajském sídle společnosti v Jihlavě je příležitostí pro všechny pracovníky údržby z měst a obcí seznámit se s trendy v oblasti správy a údržby silnic a komunální techniky, ale i pro výměnu zkušeností a pro prezentaci příkladů dobré praxe.
 

 
 

Mezi očekávané novinky představené na letošním Dni komunální techniky patřil především tzv. vysoušeč vozovek, který v rámci realizace zakázek využívá společnost PSVS, a.s. Jde o zařízení používané především pro zimní opravy vozovek. Stroj vozovku zbaví všech nečistot a ještě ji před konečnou pokládkou asfaltových směsí vysuší, tak aby přilnavost byla i v extrémnějších podmínkách ideální. Představeny byly očekávané novinky v dopravním značení, nové vysprávkové hmoty vhodné na praskliny a trhliny komunikací a také došlo na nové trendy používaných ochranných pomůcek.

 

Záštitu nad letošním Dnem komunální techniky převzal Libor Joukl, náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast dopravy a silničního hospodářství. Ten si také hned mezi prvními společně s Jiřím Běhounkem, hejtmanem Kraje Vysočina letošní novinky v komunální údržbě prohlédl.

 

 

Den komunální techniky

 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 15.6.2012 / 15.6.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze