Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Pozvánka na seminář Kalendář je když

Pozvánka na seminář Kalendář je když
Každý z nás ví, co je kalendář a většina z nás má nějaký na svém stole. Ale není kalendář, jako kalendář. Ten, který získají návštěvníci krajského semináře Kalendář je když, je bude po celý rok nabádat k aktivnímu trávení volného času a cvičení paměti. Aktivita se uskuteční 16. března 2012 od 10 do 12 hodin v sídle Kraje Vysočina.
 

 
 

Seminář pořádá odbor sociálních věcí Krajského úřadu Kraje Vysočina a je určen pro uživatele domovů pro seniory z Kraje Vysočina, ale i pro širokou seniorskou veřejnost z Vysočiny. Je pořádán v rámci Národního týdne trénování paměti, který v České republice vyhlašuje Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging v období od 12. do 18. března 2012 v rámci celosvětové akce Týden uvědomění si mozku, který má svojí tradici už od roku 1996.

 

Kraj Vysočina se do této akce zapojuje pátým rokem a hlavním záměrem této akce je přesvědčit širokou seniorskou populaci o tom, že trénování paměti a cvičení kognitivních funkcí je výborným prostředkem pro plnohodnotný život v každém věku. Zájemci o tento seminář mohou přijít i bez přihlášení, ale pokud chtějí mít jistotu, že získají výše uvedený kalendář s úkoly na cvičení paměti, se přihlásí na adrese krizova.t@kr-vysocina.cz.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 8.3.2012 / 8.3.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze