Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Nový e-learningový portál projektu MAFIDIS+

MAFIDIS logo - small
Vzdělávací e-learningový portál je primárně zaměřen na posílení povědomí o lepším využívání internetu a ICT (informační a komunikační technologie) v podnikání - zejména u malých firem, mikrofirem a osob samostatně výdělečně činných.
Jedna se především o praktické informace, typy a cvičení pro konkrétní využívání internetu a metod eBusinessu v podnikání a při styku malých podniků s veřejnou správou obecně, s přihlédnutím k podmínkám Kraje Vysočina.
 

 
 

Portál naleznete na adrese: http://elearning.mafidis-plus.info

Všechny informace jsou zpracovány do formy nenáročného vzdělávacího kurzu určeného pro samostudium na internetu. Jednotlivé části (moduly) obsahuji cvičení a lehké testy, které se posílají tutorovi k vyhodnocení. Vzdělávací kurz představuje e-learningový nástroj založený na vytvořeném vzdělávacím programu a má tyto části (moduly):

   

  Portál je vytvořen v rámci projektu MAFIDIS+, který je finančně podpořen z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (ESF).
  Cílem projektu je nejen podpořit dovednosti podnikatelů efektivně využívat internet a moderní technologie ve prospěch rozvoje své firmy, ale taky dát k dispozici školícím institucím v kraji inovovaný vzdělávací program a e-learningový kurz, který bude dále využitelný pro další nabídku vzdělávání.

   

   
  Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
  Vytvořeno / změněno: 19.1.2012 / 19.1.2012
  Informace vyžadují kontrolu

   

  Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport > Financování

  Vyhledávání

  nahoru

  web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze