Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

EU pro podnikatele – nový nástroj pro prohloubení komunikace podnikatelské sféry a bruselské reprezentace.

Na webu české reprezentace v Bruselu byl z iniciativy Mileny Vicenové,
velvyslankyně a stálé představitelky ČR při EU založen nový oddíl, zamýšlený především pro podnikatele nebo zástupce nevládních organizací. Jeho smyslem je vytvoření prostoru pro vyslovení názorů a připomínek především k legislativě EU ovlivňující podnikatelské prostředí, fungování společného trhu a tématům související s podnikatelskou sférou ve vztahu k EU.
 

 
 

Názory a připomínky budou sloužit jako zdroj cenných informací pro Stálé zastoupení ČR v Bruselu; náměty budou průběžně zpracovávány v rámci legislativních procesů. Stejně tak zde podnikatelé najdou odpovědi na otázky, jako např.: kde se seznámit s jednotlivými připravovanými iniciativami; kde a jakým způsobem vyjádřit svůj názor k připravovaným legislativním aktům (veřejné konzultace); kde sledovat proces projednávání a přijímání legislativních aktů v jednotlivých orgánech EU; kde nalézt informace o platné legislativě jak na úrovni EU, tak v jednotlivých členských státech aj.

Další informace jsou pravidelně zveřejňovány rovněž na stránkách BusinessInfo.cz. Případné dotazy může zodpovědět i CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bc. Dita Marešová
Vytvořeno / změněno: 10.6.2011 / 10.6.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze