Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Mladí hokejisté z Vysočiny si zahrají s Finy

Mladí hokejisté z Vysočiny si zahrají s Finy
Kraj Vysočina ve spolupráci s hokejovým klubem Dukla Jihlava a s dalšími partnery připravili pro mladé hokejisty z celého regionu více než zajímavou týdenní aktivitu. Projekt pod názvem “International ice hokey school“ odstartuje 17. července na Horáckém zimním stadioně v Jihlavě. Na Vysočinu tak v rámci přeshraniční spolupráce zamíří 23 hokejových nadějí z finského regionu Hämenn Lääni.
 

 
 

Letní hokejová škola, která odstartuje 17. července 2011, přinese třiadvaceti mladíkům ze všech koutů Vysočiny ojedinělou možnost setkat se se stejně starými hokejisty z Finska nejen na ledě. V sedmi dnech budou hokejové naděje trénovat záměrně ve smíšených družstvech, aby vznikala komunikace a smísily se dva rozdílné herní styly. Každodenní tréninky povedou zkušenné týmy trenérů z Česka a Finska. Pro celou skupinu čtyřicetišesti hráčů je připraven i mimotréninkový program, díky kterému hokejisté navštíví zajímavá místa na Vysočině.

 

Hlavním cílem projektu je především výměna nejnovějších poznatků z oblasti tréninkového procesu, coachingu, metodiky i psychologie. Spolupráce však uplynutím tohoto týdnem neskončí, jelikož stejný tréninkový proces je na příští rok připravován ve Finsku.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 27.5.2011 / 27.5.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze