Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Vychází první číslo časopisu pro držitele Rodinných pasů

Rodinné pasy
Pro osm tisíc uživatelů Rodinných pasů na Vysočině vychází v prosinci první číslo krajského časopisu Vysočinka. 24 stránek plnobarevného vydání nabízí rozhovory, tipy na výlety u nás i v partnerském regionu Dolní Rakousko, recepty na vánoční cukroví nebo popisy zajímavého balení dárků. 90% nákladů spojených s redakční činností uhradí kraj z úspěšného přeshraničního projektu.
 

 
 

"Časopis Vysočinka je jedním z výstupů krajského projektu Propojení systému Rodinných pasů  v kraji Vysočina se systémem NO Familienpass v Dolním Rakousku. Do poloviny roku 2012 ještě vyjde celkem série tří čísel v půlročním intervalu," prozradil radní kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Petr Krčál. Během posledního půlroku přibylo do rodiny Rodinných pasů téměř 800 nových uživatelů, ti v současné době mohou využívat výhody slevového, bonusového a klubového systému v osmi krajích ČR i za hranicemi v Dolním Rakousku.

 

První číslo Vysočinky nabízí také rady zkušeného dětského lékaře zaměřené na zimní trápení nejen dětí, mnoho luštění pro všechny generace a od dalších čísel také rubriku rodinných příběhů čtenářů.

 

Vysočinka bude zdarma k dispozici ve vybraných obchodních centrech, mateřských centrech, krajských nemocnicích nebo na informačních centrech. Nejbližší propagační akce, na kterou zvou Rodinné pasy a Vysočinka, je plánována na 28. prosince 2010 od 9 – 15 hodin v jihlavské ZOO.

Ve stejné době vychází také 50% slevový katalog – jedná se o TOP akce pro držitele Rodinných pasů u zapojených poskytovatelů.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.12.2010 / 17.12.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze