Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina vydala výroční zprávu za rok 2009

Vysočina vydala výroční zprávu za rok 2009
Výroční zpráva kraje Vysočina za rok 2009, již čtvrtá v pořadí, je hotová. Kraj ji letos vydal pouze v elektronické podobě. „Vycházíme vstříc velké skupině uživatelů internetu a zároveň se chováme hospodárně. Další výhodou elektronické podoby je rychlost, s jakou můžeme informace s veřejností sdílet,“ řekl Zdeněk Kadlec, ředitel krajského úřadu. V jednadvaceti kapitolách se čtenář může seznámit s aktivitami krajské samosprávy i úřadu ve dvanácti uplynulých měsíců loňského roku.
 

 
 

Výroční zpráva je zpracována obdobným způsobem jako v předchozích letech. V jednadvaceti specializovaných kapitolách jsou čtenáři nabízeny praktické informace o fungování krajských institucí – nemocnic, krajské správy a údržby silnic nebo kulturních organizací, samostatná kapitola je věnována např. zemědělství a lesnictví, krajskému úřadu nebo Fondu Vysočiny. Prezentovány jsou nejen viditelné, veřejností sledované aktivity, ale i záměry s dlouhodobého charakteru, kdy výsledek není věcí řízení v jednom kalendářním roce – např. přípravy a realizace strategií apod.

 

Krajskou výroční zprávu za rok 2009 obdrží hejtmani z ostatních krajů i starostové obcí na území kraje Vysočina prostřednictvím internetové pošty, informováni budou i zástupci zahraničních partnerských regionů, zástupci všech krajských institucí v regionu, zhruba stovka knihoven, vysoké školy, největší firmy v regionu, krajské příspěvkové organizace a další. Veřejnost má možnost se s výsledky práce krajské samosprávy a krajského úřadu shrnuté do výroční zprávy seznámit na webových stránkách v sekci kraje pod odkazem:

http://www.kr-vysocina.cz/vismo5/zobraz_dok.asp?id_org=450008&id_ktg=300319&archiv=0&p1=4073

 

 

  • Více informací:
    Zbyněk Čech
    Odbor sekretariátu hejtmana
    Telefon: 564 602 146
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 7.7.2010 / 7.7.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze