Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

eHealth

Mobilní verze webu

Aktuální informace

 

 
 
Novinky:

  • Dne 30.7.2010 bylo uveřejněno zadání veřejné zakázky "Konzultační a koordinační služby v oblasti zadávání veřejných zakázek na jednotný ERP systém zdravotnických zařízení zřizovaných krajem Vysočina a komplexní administrace zadávacího řízení na výběr dodavatele jednotného ERP systému pro zdravotnická zařízení zřizovaná krajem Vysočina." Bližší informace nalezneta zde.Aktuálně probíhající a chystané projekty:

  • Dne 10.6.2010 bylo uveřejněno zadání veřejné zakázky "Studie regionálního konceptu výměny zdravotnické dokumentace mezi zdravotnickými zařízeními zřizovanými krajem Vysočina včetně realizace formou pilotního projektu." Bližší informace o vyhlášení veřejné zakázky nalezneta zde. Vítězem zakázky se stala firma ICZ. V tuto chvíli byl projekt zahájen. Projekt byl pojmenován jako Exchange Medical Documents System - eMeDocS
  • Probíhá implementace regionálního rezervačního systému e@mbulance. Bližší informace zde.
  • Probíhají připravy na veřejnou zakázku jednotného ERP systému pro zdravotnická zařízení zřizovaná krajem Vysočina.
  • V současné době probíhají finální implementační práce na zprovoznění systému NeOS, který bude od 1.7.2010 sloužit jako jednotný systém pro objednávání léků a SZM všech nemocnic kraje Vysočina.
  • Úspěšně byla ukončena implementace systému MarkQ. Systém je určen pro jednotlivé nemocnice kraje a zároveň pro zřizovatele jako podpůrný nástroj pro sledování a řízení efektivity a kvality poskytované péče. Zároveň došlo k tvorbě nového datového tržiště Zdravotnictví v datovém skladu kraje Vysočina.
  • Úspěšně byla ukončena implementace systému SWLab. Tento nástroj je využíván všemi nemocnicemi kraje a OZ kraje Vysočina jako nástroj pro sledování ukazatelů vykazování zdravotním pojišťovnám zejména v oblasti problematiky DRG.
 
Zodpovídá: Mgr. David Zažímal
Vytvořeno / změněno: 11.6.2010 / 11.6.2010
Informace vyžadují kontrolu

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > eHealth
 

Cesta: Titulní stránka > eHealth > Aktuální informace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies