Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Veletrh REAL VIENNA 2010 – příležitost pro Vysočinu

Real Vienna
Již pátým ročníkem se ve Vídni prezentoval projekt REAL VIENNA 2010, realitní a investiční veletrh zaměřený na regiony střední a východní Evropy. Tento veletrh s nastupující tradicí se konal v uplynulém týdnu v nově vybudovaném výstavním areálu v blízkosti Prátru. V letošním ročníku vystavovatelé zaznamenali zvýšenou poptávku po plochách vhodných pro výstavbu administrativních a logistických center, která velké společnosti postupně přemisťují z velkých měst a aglomerací do finančně výhodnějších regionů s vhodnou dostupností a strukturou pracovní síly.
 

 
 

Organizátor akce Reed Messe Wien věnoval tentokrát mimořádnou pozornost propagaci akce a spolupráci s předními evropskými médii. Moderované programy zaměřené na realitní politiku probíhaly pod záštitou významného rakouského ekonomického magazínu GEWINN,  který má v Rakousku důležitou pozici v oblasti medií zaměřených na ekonomiku a realitní trh. „Stejně jako v loňském roce probíhal veletrh v duchu nadstandardní odborné i společenské úrovně. I v době, kdy hospodářská situace nepřeje novým investicím, navštívilo veletrh mnoho manažerů firem operujících v oblasti trhu nemovitostí a investičních příležitostí a reprezentantů realitních investičních fondů,“ uvedl krajský radní pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.

 

Cílová návštěvnická skupina se na tomto veletrhu generuje především z řad zástupců investorů, developerů a realitních makléřů, kteří velmi oceňují soustředěnost informací o investičních možnostech a realitách z mnoha zemí Evropy. Prezentace kraje Vysočina, byla k vidění ve společné expozici všech krajů České republiky. „Pozitivem Vysočiny je to, že díky systematické propagaci a prezentaci se náš kraj již nesmazatelně zapsal do podvědomí investorů jako teritorium vhodné pro investice a v oblasti rozvoje rozhodně nezaostává za ostatními českými regiony,“ doplnil Martin Hyský.

 

 

 

Veletrh REAL VIENNA 2010 – příležitost pro Vysočinu

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 27.5.2010 / 27.5.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze