Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Pozvánka na Mladou univerzitu Waldviertel 2010

Mladá univerzita Waldviertel otevře opět své brány
 

 
 

Mladá univerzita neboli Junge Uni se oproti loňskému roku, kdy byla doprovodným programem Dolnorakouské zemské výstavy, osamostatnila a stala se z ní samostatná aktivita pro české a rakouské děti a mládež od 11 do 14 let. Termín: 19.–23. 7. 2010.

 

Mladá univerzita chce zajímavou a akční formou dětem přiblížit univerzitní prostředí, vyzkouší si tedy, jak vypadá vysokoškolská přednáška, dokonce se posadí i do vysokoškolských lavic během návštěvy krajského města kraje Vysočina. Letos Mladá univerzita děti láká na témata, která jsou pro ně jistě zajímavá, jedná se o média, soudobé dějiny, marketing, zdraví, umění a kulturu. Vše bude probíhat ve formě dopoledních přednášek a odpoledních workshopů, které budou probíhat buď v češtině nebo němčině, podle toho, jaké národnosti bude přednášející. Děti se ovšem nemusí bát toho, že by něčemu nerozuměli, jelikož bude pro veškerý program zajištěn simultánní překlad.

 

Letošní ročník proběhne v malebném městečku Raabs, konkrétně v jeho kampusu. Jeden den účastníci stráví v Jihlavě na Vysoké škole polytechnické a v jejím okolí.

 

Účastnický poplatek pro české děti je 2 200 Kč. Přihlášku je možné získat od 15. května na webové adrese: www.jungeuni-waldviertel.at, která je i v české mutaci a obsahuje další informace. Přihlášky zasílejte na adresu: Europa Brücke Raabs, Hauptstrasse 25, 3820 Raabs/Thaya, Österreich nebo na e-mail: jungeuni@waldviertel.at. Na obálku či do předmětu e-mailu napište „Mladá univerzita Waldviertel 2010“.

 

Pro případné další informace se obracejte na Kateřinu Holíkovou na e-mailu: holikova.k@kr-vysocina.cz.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Vilibald Prokop
Vytvořeno / změněno: 13.5.2010 / 13.5.2010
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport > Mezinárodní spolupráce > Dokumenty

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze