Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Vysočina hledá nejlepší sportovce roku 2009

sport
Již poosmé hledá kraj Vysočina nejlepší sportovce regionu. Do sedmi vyhlášených kategorií veřejnost i kluby v minulých týdnech nominovaly 100 sportovců a týmů. Mezi nimi rozhodne o nejlepších podle výkonů a úspěchů odborná porota. Veřejnost má možnost podpořit své favority v kategorii jednotlivec a kolektiv prostřednictvím čtenářské ankety. Hlasování ve čtenářské anketě je možné zasláním anketního lístku, který je v současné době zveřejňován v tisku, nebo internetovým hlasováním na speciálních webových stránkách www.sportoveckrajevysocina.cz. Hlasování končí 19. března 2010.
 

 
 

Ze všech doručených anketních lístků budou vylosováni výherci, kteří se budou moci zúčastnit slavnostního Galavečera. Ten je naplánován na 9. dubna v třebíčském divadle Pasáž. Galavečerem publikum provede sportovní moderátorka Jana Adamcová, hostem večera bude zpěvák Kamil Střihavka.

 

Novinkou letošního roku je zcela nová kategorie – Sportovní osobnost kraje Vysočina. „V případě letošního roku jsme vyhověli četným požadavkům veřejnosti a oproti loňskému roku je přidána také kategorie Sportovní osobnost kraje Vysočina, která je určena sportovcům, kteří dosáhli významných sportovních úspěchů, pocházejí z Vysočiny, ale soutěží za oddíl se sídlem mimo kraj Vysočina,“ informovala radní kraje Vysočina pro oblast školství Marie Kružíková. V této kategorii se soustředilo sedm zvučných jmen.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.3.2010 / 2.3.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze