Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Vyhlášení 1. výzvy do oblasti podpory Podpora nabídky dalšího vzdělávání v kraji Vysočina Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

logo
Kraj Vysočina vyhlašuje dne 25. srpna 2009 výzvu k předkládání projektů do oblasti podpory 3.2 Podpora nabídky dalšího vzdělávání v kraji Vysočina. Finanční objem prostředků určených k přerozdělení v rámci 1. výzvy mezi oprávněné žadatele, kterými jsou vzdělávací instituce včetně právnických osob vykonávajících činnost škol a školských zařízení, vysoké školy, nestátní neziskové organizace, města, obce, hospodářská komora, činí 70 mil Kč.
 

 
 

Podporovanými aktivitami jsou aktivity typu vzdělávání lektorů dalšího vzdělávání, zavádění inovativních metod v oblasti dalšího vzdělávání, podpora provázanosti dalšího vzdělávání s počátečním vzděláváním apod.

 

Příjem žádostí bude probíhat od 29. září do 9. října 2009. Více informací o podmínkách vyhlášené výzvy naleznou zájemci na www.vysocina-finance.cz pod záložkami Finanční zdroje z EU /OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost/ Aktivní výzvy.

 

  • Vendula Hanzalová, odbor regionálního rozvoje
    tel.: 564 602 552
    mail: hanzalova.e@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.8.2009 / 26.8.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies