Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Krajská rada se setkala s podnikateli

V předešlých dvou měsících proběhla ve všech okresech kraje Vysočina plánovaná setkání členů Rady kraje Vysočina, starostů a zástupců podnikatelských subjektů. Tato setkání, organizovaná krajem Vysočina si kladla za cíl prohloubit vztahy mezi podnikatelskou obcí, nabídnout možnost výměny zkušeností - především v oblasti řešení následků hospodářské i ekonomické krize a dále také přispět k dalšímu zdravému rozvoji podnikání resp. udžení zaměstnanosti v regionu.
 

 
 

Vedle kraje Vysočina se na odborném zajištění setkání podílela Krajská hospodářská komora, CzechInvest a zástupci bankovního sektoru. 

"Pokud jde o kraj Vysočina, pak jsme podnikatele a starosty, kteří měli o informace zájem, seznámili se strategií kraje pro období hospodářské krize.  Konkrétní výstupy byly demonstrovány na  jednotlivých  opatřeních, která  může veřejnost průběžně monitorovat také na webových stránkách kraje Vysočina," uvedl náměstek hejtmana kraje Vysočina Libor Joukl. Během dvou měsíců se krajská rada sešla s téměř osmi desítkami největších zaměstnavatelů v regionu. Vzhledem k tomu, že se akce setkala s příznivým ohlasem,  připravuje krajská samospráva obdobná  setkání s dalšími podnikatelskými stavy - se zemědělci nebo např. podnikateli v potravinářství.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.5.2009 / 10.5.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze