Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Metropolitní sítě II.

 

 
 

Metropolitní sítě – II

Cílem programu je zlepšení a zrychlení vzájemné komunikace mezi zúčastněnými subjekty a rozvoj základní komunikační infrastruktury v regionu prostřednictvím budování širokopásmových sítí a sítí středního dosahu.

Účelem poskytovaných finančních prostředků je zajistit spolufinancování při vytváření základní komunikační infrastruktury, pomoc při budování metropolitních sítí v obci zapojením více subjektů v obci do jedné sítě (obecní úřad, škola, knihovna, informační středisko apod.), budování rozsáhlejších sítí podporujících komunikaci orgánů veřejné správy popř. budování akademických sítí. Program je zaměřen na podporu tvorby projektové dokumentace a nákupu klíčových technologických prvků sítí.

V rámci tohoto programu budou podporovány také projekty, které předpokládají předložení záměrů do 1. Výzvy SROPu (Společný regionální operační program) pro opatření 2.2 Rozvoj informačních a komunikačních technologií v regionech – podpora bude určena na tvorbu projektové dokumentace těchto projektů.

Mezi přijatelné výdaje (náklady) patří pouze výdaje prokazatelně související s projektem, a to příslušný hardware, přenosové prvky a technologie, projektová dokumentace.

Uzávěrka příjmu žádostí – 30. července 2004.

Podrobnější informace o programu a formulář žádosti najdete na adrese http://www.kr-vysocina.cz/www/fondvysociny/.

 

 
Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 22.8.2005 / 26.8.2005
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport > Mezinárodní spolupráce > Dokumenty

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze