Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Počin roku

Mobilní verze webu

Aktuálně

 

NOMINUJTE POČIN ROKU 2020 V ANKETÁCH ZLATÁ JEŘABINA A SKUTEK ROKU! 

Kraj Vysočina již po sedmnácté vyhlašuje anketu Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku a po jedenácté anketu Skutek roku. Cílem anket je nalézt nejlepší kulturní počiny, příkladné aktivity v oblasti památkové péče a dobrovolné skutky a projekty vedoucí k rozvoji regionu.
Příjem nominací do obou anket odstartuje společně 1. ledna 2021 a potrvá do 31. ledna 2021. Nominovat může kdokoliv, a to aktivitu, která proběhla v roce 2020 v Kraji Vysočina. Nominace je možná pomocí elektronických formulářů umístěných níže.


ZLATÁ JEŘABINA

Zlatá jeřabina logo

V anketě Zlatá jeřabina je možné nominovat do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Nominovat můžete kulturní akci, jako je koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice apod. nebo příkladnou péči o památku. Lze nominovat i aktivity, které probíhaly z důvodu Covid-19 pouze v online podobě v prostředí internetu. Z došlých nominací vybere odborná skupina 20 počinů v každé kategorii, které se následně budou ucházet o hlasy veřejnosti.

Nominační formulář


SKUTEK ROKU

Skutek roku logo

Skutek roku – Skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí a zemědělství, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání. Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, oblast životní prostředí, poradenství, osvěta, vzdělávání, volný čas dětí a mládeže. Navrhovatel není omezený počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži již v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny.
 

Nominační formulářVíce informací:

Zlatá jeřabina: Jana Tymová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail: tymova.j@kr-vysocina.cz

Skutek roku: Lenka Šestáková, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 564, e-mail: sestakova.l@kr-vysocina.cz.
Partneři soutěže:


logo Český rozhlas Vysočina

logo Portálu Propamátky


 

Vybíráme

 

všechny vybrané dokumenty

Cesta: Titulní stránka > Počin roku

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze