Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Počin roku

Mobilní verze webu

Aktuálně

 

Hlasování v anketách Kraje Vysočina - Zlatá jeřabina a Skutek roku  

Hlasování veřejnosti pro oblíbenou kulturní akci, příkladnou obnovu památky či nejzajímavější dobrovolné skutky jednotlivců a projekty právnických osob, které v roce 2021 přispěly k rozvoji regionu, bude probíhat od 1. 3. 2022 do 31. 3. 2022. Do obou anket je možné hlasovat prostřednictvím elektronického formuláře na stránkách www.kr vysocina.cz/pocinroku a následného potvrzení přes e-mail. 


ZLATÁ JEŘABINA

Zlatá jeřabina logo

Podpořit svého favorita v 18. ročníku Zlaté jeřabiny - Ceny Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2021 můžete ve dvou kategoriích ankety: 1. kategorie Kulturní aktivita a 2. kategorie Péče o kulturní dědictví. Z nominovaných počinů bylo odbornou pracovní skupinou vybráno 20 nejzajímavějších počinů v obou kategoriích. Seznam vybraných počinů naleznete na internetových stránkách Kraje Vysočina. Ocenění získají z obou kategorií tři počiny s nejvyšším počtem hlasů. Vítězové budou ohodnoceni Cenou Kraje Vysočina a finančním darem. Více informace a přehled výsledků z minulých let je k nahlédnutí zde.

Hlasovací formulář


SKUTEK ROKU

Skutek roku logo

Jen hlasy veřejnosti rozhodnou o vítězství nominovaných skutků ve čtyřech kategoriích fyzických osob – Sociálně-zdravotní oblast, Životní prostředí, Volný čas dětí a mládeže a Poradenství, osvěta a vzdělávání. O vítězích v kategorii právnických osob rozhodne během března odborná porota. Podpořte i Vy dobrý Skutek roku! Informace k uplynulým ročníkům dostupné zde.

Hlasovací formulářVíce informací:

Zlatá jeřabina: Ing. Jana Tymová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail: tymova.j@kr-vysocina.cz

Skutek roku: Lucie Kropáčková, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 564, e-mail: kropackova.l@kr-vysocina.cz.
Partneři soutěže:


logo Český rozhlas Vysočina

logo Portálu Propamátky


 

Vybíráme

 

všechny vybrané dokumenty

Cesta: Titulní stránka > Počin roku

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies