Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Školský portál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Sportovec Kraje Vysočina

 
 
 

Rada Kraje Vysočina vyhlásila XVI. ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina. Do této ankety mohou být nominováni dle vypsaných kategorií osoby nebo sportovní kolektivy, které během roku 2017 dosáhly významných sportovních výsledků a splňují zadaná kritéria. 


Odborná část ankety Sportovec Kraje Vysočina:

Od 5. ledna 2018 do 31. ledna 2018 je spuštěn příjem nominacíod jednotlivých sportovních klubů, organizací nebo sdružení. Tato část probíhá elektronicky prostřednictvím speciálně připravené webové stránky spravované Českou unií sportu Kraje Vysočina. Veškeré údaje o nominovaných jsou přijímány pouze prostřednictvím této stránky.


Veřejná část ankety Sportovec Kraje Vysočina:

Po ukončení sběru nominací v odborné části bude 5. února 2018 spuštěna elektronická čtenářská část ankety v těchto dvou kategoriích:  

  1. jednotlivec (všechny věkové kategorie)
  2. sportovní kolektiv (všechny věkové kategorie, jedná se o kolektivní sporty)

Banner sportovec


Podrobný harmonogram veřejné části ankety a způsob hlasování:

Zaregistrované nominace sportovců a sportovních kolektivů z odborné části ankety  přihlášené od 5. ledna do 31. ledna 2018 budou automaticky překlopeny do veřejné čtenářské ankety, která bude zahájena 5. února 2018 na webových stránkách www.kr-vysocina.cz/sportovec. Veřejnost bude mít po tomto termínu možnost připojit svůj hlas k zadaným nominacím sportovců nebo prostřednictvím formuláře přidat do čtenářské ankety vlastní nominaci. Jednotlivé hlasování bude elektronicky kontrolováno potvrzovacím e-mailem z důvodu možného zneužití nebo ovlivnění ankety. Hlasování veřejné čtenářské ankety “Sportovec Kraje Vysočina“ bude ukončeno o půlnoci 5. března 2018. Anketa má také vlastní stránky na Facebooku (www.facebook.com/sportoveckrajevysocina).

  

Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina se bude konat 12. dubna 2018 v Havlíčkově Brodě.  


 

Odkazy


 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty odborů > Školský portál > Sportovec Kraje Vysočina

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Školský portál > Mládež a sport > Sportovec Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze