Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Soutěž

Soutěž
Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti představila již posedmé soutěž týkající se právě tématu elektronické bezpečnosti.

 
 
 

Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti představila již posedmé soutěže týkající se tématu informačních technologií a elektronické bezpečnosti. I v letošním roce se žáci a studenti v Kraji Vysočina setkají s řadou novinek. V letošním roce se opět jedná o soutěže dvě.

První soutěž běží už od května 2017. Jedná se o znalostní kvíz, který je realizován pod hlavičkou projektu Kraje pro bezpečný internet. Znalostní kvíz je navázán na e-learningové kurzy. Žáci musí správně zodpovědět 20 otázek a poté jsou zařazeni do slosování o hodnotné ceny (mobilní telefony, xboxy a tablety).  Kromě soutěžního kvízu mohou žáci vyplnit Kvíz PLUS, který je určen pro opravdové odborníky na elektronickou bezpečnost. Soutěžní kvíz je doplněn o soutěž škol. Škola s nejvyšším počtem žáků, kteří úspěšně absolvují soutěžní kvíz (vítězná škola se vypočítá pomocí koeficientu, který se vztahuje k počtu žáků ve škole) získá finanční dar ve výši 20 000 Kč. Soutěž končí 31. října 2017. Více informací na www.kpbi.cz.

Druhá soutěž je kreativní soutěž, do které se mohou zapojit žáci a studenti z Kraje Vysočina. Záštitu nad soutěží přijal hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek. Letošním podtitulem soutěže je Internet věcí je věcí nás všech. Žáci mohou natáčet videa, kreslit plakáty, komiksy nebo fotoromány zaměřené na rizika spojená s internetem věcí. Novinkou pro tento rok je soutěž škol, kdy škola, ze které je nejúspěšnější soutěžící, získá finanční dar ve výši 20 000 Kč. Soutěžící mohou posílat své soutěžní práce nejpozději do 31. prosince 2017. Více informací na www.kr-vysocina.cz/ebezpecnost


Autocont


 NIC.CZ_zmensene

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > e-bezpečnost Kraje Vysočina > Soutěž

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina > Soutěž

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze