Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Chaloupky - projekt Informační centrum – obnovitelné zdroje. Projekt spolupráce mezi Chaloupky o.p.s. a SŠ obchodu a služeb Jihlava. Žáci připravili hodinový ekologický výukový program věnovaný alternativním zdrojům energie v kraji Vysočina.

Návratové odkazy


 
<< první obrázek < předchozí obrázek   zpět na galerii   další obrázek > poslední obrázek >>
Chaloupky
Chaloupky o.p.s.

projekt: Informační centrum – obnovitelné zdroje

Projekt spolupráce mezi Chaloupky o.p.s. a SŠ obchodu a služeb Jihlava. Žáci připravili hodinový ekologický výukový program věnovaný alternativním zdrojům energie v kraji Vysočina včetně metodické a didaktické stránky. Výukový program, který vedli studenti, absolvovalo cca 500 dětí. Žákům byly představeny klady a zápory alternativních zdrojů energie.


ZO Českého svazu ochránců přírody Kněžice

projekt: Rozvoj Pozemkového spolku Chaloupky v roce 2009 a 2010

Pozemkový fond se zabývá vyhledáváním významných přírodně cenných území i drobnějších lokalit, provádění kvalitních zoologických a botanických průzkumů, jednání s vlastníky a následná péče, která spočívá v ručním kosení odvozu biomasy a vyřezávání křovin, čištění tůní, péče o stádo ovcí. Do projektu je zapojeno 40 dobrovolníků především mladé rodiny, děti a studenti. Pozemkový fond dělá i vzdělávací akce pro děti v přírodě.
 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze