Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Dopady koronaviru na kulturní sektor – dotazník

Tímto vyzýváme muzea a galerie v Kraji Vysočina o zapojení se do mapování dopadů nouzového stavu na kulturu v České republice. Dotazník je možné vyplnit do 22. 4. 2020 do 24:00 hod.
 

 
 

Výzkum a dotazníky byly připraveny Katedrou produkce DAMU a Katedrou Arts Managementu VŠE a distribuci zajišťuje Institut umění. Data jsou sbírána za oblast divadla, tanečního a pohybového umění včetně nového cirkusu, klasické a současné hudby a výtvarného umění (architektury, malířství, sochařství, fotografie, kresby, grafiky, designu, užitého umění, videoartu, akčního umění, instalace ad.). 


Dotazník je určen jednotlivcům i organizacím (dotazníky pro každou z těchto skupin respondentů mají odlišnou strukturu, míru detailu a postup vyhodnocení dat) a je možné jej vyplnit do 22. 4. 2020 (do 24:00)! Je důležité, aby se do jeho vyplnění zapojilo co nejvíce muzeí a galerií.


Výzkum byl připomínkován oborovými institucemi, profesními asociacemi, Ministerstvem kultury ČR a akademickou sférou. Sběr bude probíhat opakovaně v měsíčních intervalech, aby výzkumný tým dokázal zmapovat celý průběh současné krize, ale i následnou stabilizaci kulturního sektoru, a to jak na úrovni kulturních organizací, tak na úrovni nezávislých umělců a neuměleckých profesí v oblasti kultury.


Další informace k dotazníku jsou přístupné na: https://www.idu.cz/covid

 

Přístup k dotazníku naleznete zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5uhzWWPp4WL2gVrjsZ6IMKJ2XDhtOsFXg82NnogxWmFklXw/viewform


 

Zdroj: culturenet.cz

 
Zodpovídá: Veronika Landsmanová
Vytvořeno / změněno: 20.4.2020 / 20.4.2020
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze