Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hlasujte pro Sportovce Vysočiny za rok 2019

V tomto týdnu odstartovalo hlasování v krajské anketě Sportovec Kraje Vysočina 2019. Po odborné části ankety přichází teď na řadu široká veřejnost, která svými hlasy rozhodne, kdo se mezi nominovanými stane nejúspěšnějším sportovcem loňského roku v kategorii jednotlivců a sportovních kolektivů. „V průběhu ledna zasílaly sportovní svazy a kluby jednotlivé nominace, nyní už hlasuje veřejnost. Kromě hlasu pro svého favorita je také možné doplnit vlastní tip, a to mezi jednotlivci i kolektivy. Podpořit úspěšné vysočinské sportovce můžete až do 6. března,“ popisuje způsob hlasování krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Hlasovat v anketě Sportovec Kraje Vysočina je jednoduché. Stačí prostřednictvím hlasovacího formuláře na extranet.kr-vysocina.cz/sportovec-kraje-vysocina zaškrtnout svého favorita, vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a opsat číselný kód. Do uvedeného e-mailu bude následně doručen odkaz a teprve po jeho potvrzení dojde k započítání hlasu. Stejně jako v předchozích ročnících je také možné doplnit vlastní nominaci přes následující formulář extranet.kr-vysocina.cz/formulare/sportovec-vysociny-nominace. „Nově jsme u každého z nominovaných doplnili sportovní úspěchy za loňský rok, protože i to může veřejnosti pomoci s rozhodováním komu dát svůj hlas,“ upřesňuje Zdeněk Beneš z krajského oddělení sportu.

Slavnostní večer spojený s udílením ocenění Sportovec Kraje Vysočina 2019 je naplánován na 9. dubna v Horáckém divadle Jihlava.


Více k výsledkům ankety Sportovec Kraje Vysočina 2018 v přiložené tiskové zprávě:

Titul sportovec roku 2018 Kraje Vysočina patří taekwondistce Dominice Hronové a automobilovému závodníkovi Martinu Prokopovi

 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 7.2.2020 / 7.2.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze